Szafka pod umywalkę. Mebel niezbędny w każdej łazience.

Szafka pod umywalkę. Mebel niezbędny w każdej łazience.

Szafki podumywalkowe stanowią stylowe i bardzo praktyczne rozwiązanie do przechowywania w łazienkach. To jedne z najważniejszych mebli łazienkowych. Właściwie, trudno wyobrazić sobie bez nich łazienkę. Bardzo sprytnie łączą umywalkę i szafkę w jedną poręczną jednostkę, której możemy używać do przechowywania środków czyszczących czy kosmetyków. Są wówczas schowane i uporządkowane, a jednocześnie cały czas łatwo dostępne.

Szeroki wybór szafek pod umywalkę
Producenci mebli łazienkowych rozpieszczają nas oferując przeróżne modele tego typu mebli. Są one dostępne w szerokiej gamie rozmiarów, od kompaktowej szerokości 40 cm do ogromnych szafek o szerokości 140 cm. Dzięki temu z łatwością dopasujemy szafkę do swojej łazienki, wybierając najlepszą opcję.

Oferowane są również różnorodne kolory szafek. Najpopularniejsze są oczywiście meble białe, które większość z nas uznaje za typowe meble łazienkowe. Bardzo modne są meble z połyskiem. Jednak coraz częściej wybieramy niestandardowe projekty np. czarny połysk czy meble w naturalnym kolorze drewna.

Osoby posiadające niewielką łazienkę, powinny wybrać wersję naścienną szafki, która montowana jest do ściany i nie zajmuje przestrzeni podłogowej. Takie rozwiązanie sprawia, że łazienka wydaje się większa i lżejsza. Ci, którzy dysponują większą przestrzenią mogą zdecydować się na zakup szafek stojących.

Szafki łazienkowe pod umywalkę są z reguły dosyć łatwe w montażu i zapewniają bezproblemową instalację. Większość posiada specjalne mechanizmy zamykające, aby zminimalizować niepożądany hałas.

Funkcjonalność szafek podumywalkowych
Szafki podumywalkowe pełnią przede wszystkim rolę użytkową. Wybierając je zwracajmy, zatem uwagę na ich funkcjonalność. Powinny zapewnić dużą ilość miejsca do przechowywania. Przestrzeń w niektórych szafkach jest podzielona na półki, czasami szafki posiadają niewielkie szufladki. Pozwala to na lepszą organizacje środków czyszczących, kosmetyków i akcesoriów pielęgnacyjnych. Jeżeli szafka nie ma wydzielonych miejsc na przechowywanie poszczególnych rzeczy możemy w łatwy sposób zwiększyć jej funkcjonalność dokupując odpowiednie koszyki czy pojemniki.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *